Godalgotās vietas:

Miniatūru deju ansamblis „Vecrīga” (soliste)Vadītāja I.Čača, dažādu konkursu laureāte
izveidotās izrādes (horeogrāija, scenogrāfija):

  • Dažādas sejas… dažādas dejas (2009)
  • Caur džungļiem (2010)
  • Pasaku mežs (2011)
  • Laimīgo zemi meklējot (2012)
  • Dance your heart out (2013)
  • Alise Brīnumzemē (2014)
  • Teixma dance circus “Misteria” (2015)
  • Deju teātra izrāde "Ledus sirds" (2016)
  • Deju teātra izrāde "Maija un Paija" (2017)
  • Deju teātra izrāde “ Zemūdens iedzīvotāju lielā diena” (2018)
  • Deju teātris “Aladdins” (2019)

 

Deju studija TEIXMA:
2008.gadā

  • Tusiņš trīs priedēs (1. vieta)
  • Mūsdienu deju festivāls 2008 (divām grupām 3. vietas)\
  • Ogres rajona skate ( divām grupām 2. vietas)
  • Mūzikas karuselis, Klaipēdā (Lietuva) (1. vieta)
  • VOLCANO WINTER PARTY "NAUGHTY" Cheerleaders Cup (1.vieta)

 

2009.gadā

  • Mūsdienu deju skate (divas 2.vietas un 3.vieta)
  • Mūsdienu deju festivāls 2009 (2. un 3. pakāpe)
  • Mūsdienu deju svētki "Sadancošana pop deju ritmos- 2009" (1. un 2. vieta)
  • Tusiņš trīs priedēs 2009 (2.vieta)

 

2010.gadā

  • Ogres novada Mūsdienu deju skate (pamatsastāvs 1.pakāpe, Teixma II 2.pakāpe, mazie 2.pakāpe )
  • New dance 2010 – 1.vieta

 

2011.gadā 

  • Tukuma kauss 2011 – 2. Un 3. vieta
  • LIDO kauss 2011 - Modernā baleta studija (4-7 gadi ) 1.vieta ; Mūsdienu deju studija Teixma (1.-4.klase) 2.vieta
  • Ogres novada Mūsdienu deju skate (bērni (4-10 gadi) I pakāpe , bērni (11-13 gadi) I pakāpe, pamatsastāvs I pakāpe , Showgrupa Good mood kitties I pakāpe )
  • Vidzemes novada Mūsdienu deju skate Madonā ( bērni (4-10 gadi) III pakāpe, pamatsastāvs II pakāpe, Showgrupa Good mood kitties III pakāpe)

 

2012

  • DANCE REVOLUTION Vilnius, Lithuania International dance festival-contest IV vieta Show grupa good mood kitties
  • Vidzemes mūsdienu deju skate (III un II pakāpe)
  • "Tusiņš trīs priedēs" (Vecākā grupa 2.vieta , Vidējā grupa 3.vieta)
  • Ogres novada mūsdienu deju skate (Pamatsastāvs I pakāpe , Teixma II (5.-7.klase) I pakāpe , bērni (1.-4.klase) I pakāpe, Teixma Lielvārde II pakāpe, Modernā baleta studija (1.-4.klase) III pakāpe, Modernā baleta studija (5.-7. klase) III pakāpe ) 

 

2013

  • Dance Crown 2013 - Grand Prix Bērni (7-10 gadi) , Grand Prix Teixma vidējā grupa ( 11-15 gadi), kā arī trīs 1.vietas , katra savā vecuma grupā 
  • Ogres novada mūsdienu deju skate ( Pamatsastāvs I un II pakāpe, Teixma Lielvārde I un III pakāpe, Bērni (1.-4.klase) II pakāpe, Teixma Show kids II pakāpe, Modernā baleta studija (2.-7.klase) II pakāpe , Modernā baleta studija (1.-4klase) III pakāpe , Teixma Hip Hop III pakāpe 
  • Polija 

 

2015

  • DANCE REVOLUTION LT – 1.VIETA adults, 1.vieta juniors

 

2016.gadā

  • HAPPY WITH DANCE  LT – 1.vieta children formācija – balets2, 2.vieta kids formācija – balets1, 
  • MUZITE  BG – 1.VIETA adults, 3.vieta juniori, 3.vieta solo, 1.vieta duets 
  • GOLDEN DANCER – golden artists children
  • FESTIVAL TANZA NOWOESESNEGO PL – 2.vieta hiphop, 2.vieta formācija juniori, 3.vieta mini formācija juniori, 4.vieta trio balets, 4.vieta adults formācija, 4.vieta formācija kids, 5.vieta solo balets
  • BALTIC STAGE fināls – 1.vieta adults, 2.vieta juniors
  • OGRES RITMI – 1.vieta hiphop
  • BORDER TOWN BEAT – 2.VIETA finālā juniori+
  • SPACE  LT – 1.vieta balets1, 2.vieta balets2, 2.vietashow kategorija juniori
  • EURO DANCE LT – 3.vieta contemporary dance adults

 

2017. gadā

  • HAPPY DANCE LT – 1.VIETA BALETS1,  1.VIETA BALETS2, 2.vieta- kids, 3.vieta mini kids
  • PIRMAIS LATVIJAS MŪSDIENU DEJAS ČEMPIONĀTS – 2.vieta moderndance – adults, 2.vieta moderndance –kids+, 3.vieta jazz dance – juniori+
  • STUDIO 69 - 2.vieta minimini kids, 3.vieta juniori
  • MUZITE – GRAND PRIX ADULTS, 1.vieta juniori+, 2.vieta kids+, solistēm: 1.,2.,2.,3.,4. Vietas.
  • Ogres ritmi – 2.vieta hip hop, 3.vieta balets1, 3.vieta kids+
  • LIEPĀJAS KAUSS – 1.VIETA FINĀLĀ –adults
  • SPACE – 1.VIETA balets1, 2.vieta balets2
  • Mūsdienu deju radošais konkurss – 1.pakāpe balets1, 2.pakāpe juniori+, 3.pakāpe balets2,  3.pakāpe juniori, 3.pakāpe hiphop
  • EURODANCE CUP LT – 2.vieta adults, 2.vieta hiphop
  • DANCE PARADE – 3.VIETA balets1
  • KRIEVIJAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS RU – 2.VIETA  show dance formation – ADULTS, 3 vieta modern dance  formation – adults, 4. Vieta juniori+ show dance formation

 

2018.gadā 

  • DEBUTE PREMIUM -1.vieta show dance- kids, 2.vieta modern dance -balets1,  2.vieta modern dance - balets2, 2.vieta hiphop –juniori, 3.vieta show dance – juniors, 3.vieta children dance – mini mini kids
  • GRAND PRIX AWARD LT -  GRAND PRIX – adults, 1. Vieta – contemporary dance – adults, 1.vieta show dance – juniori+, 1.vieta show dance – kids+, 1. Vieta hiphop - adults
  • SUCCES FAKTOR LT –  GRAND PRIX – balets1, GRAND PRIX – balets3, 1.vieta – balets2, 1.vieta show dance- mini kids
  • DANCE REVOLUTION  LT– 2. Vieta folk dance – adults, 2.vieta contemporary dance – adults
  • VIA BALTIC – 1.vieta modern dance, kids+, 1.vieta modern dance- juniori+,  2.vieta modern dance- balets1, 2.vieta. modern dance balets2

 

2019. gadā

  • VODA CONTEST LV – 1.vieta juniori
  • VIA BALTICA – 1.VIETA  Children dance pirmsskola- balets1,  2.vieta children dance  (1-2klase), 2.vieta modern dance (7-18 gadi) balets3,  2.vieta contemporary dance  (adults), 3.vieta show dance (1-2 klase), 3.vieta – show dance (12-14 gadi)